هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
Menu
درخواست گارانتی و تعویض شیرآلات قهرمان

خریداران عزیزی که می خواهند محصول خود را تعویض و یا به گارانتی برسانند می توانند با پر کردن فرم تعبیه شده درخواست خود را ثبت کنند

درخواست همکاری در فروش شیرآلات قهرمان

افرادی که قصد خرید عمده شیرآلات قهرمان را دارند و یا میخواهند با شرکت قهرمان همکاری در فروش داشته باشند نیز می توانند با پر کردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنند

فرم درخواست گارانتی

بسایت شرکت شیرآلات قهرمان

شرکت بهداشتی شیرآلات قهرمان، از بزرگترین و تاثیر گذار ترین شرکت های تولیدی شیرآلات در ۵ دهه گذشته در کشور ایران است.

شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان از تولید کننده های پیشرو و ممتاز در عرصه تولید شیر های ساختمانی و تجهیزات و لوازم ساختمانی و همچنین شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی و ساختمانی است.

تمام شیرآلات این کارخانه با توجه به تیم متخصص و مجرب این شرکت، با طراحی فوق العاده و همچنین ایرانی پسند تولید می شود. شرکت شیرآلات قهرمان همچنین با استفاده از تجهیزات و لوازم های فوق حرفه ای و همچنین دارای استاندرد های معتبر و و روز اروپا توانسته است که شیرآلات خود را به اکثر کشور های همسایه و در برخی نقاط دیگر جهان صادر کند و نام برند شیرآلات قهرمان را بر سر زبان ها بیاورد.

شرکت شیرآلات قهرمان با توجه به استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار در کیفیت بالای تمامی شیرالات خود تاکید دارد و به همین دلیل تمام شیرآلات خود را با ۵ سال گارانتی پس از فروش و همچنین خدمات ویژه پس از فروش به مشتریان محترم خود ارائه می دهد.

شرکت قهرمان در راستای حفظ طبیعت

شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان برای کمک به طبیعت و عدم تخریب آن، کارخانه خود را در منطقه ای محروم و همچنین دور از مناطق مسکونی مستقر کرده که مشخصات دقیق آن در شهر گرمی در استان اردبیل است و با وجود این شرایط، شرکت قهرمان به بزرگترین کارخانه شیرآلات بهداشتی در خاورمیانه مبدل شده است.

شرکت شیرالات قهرمان 

شرکت شیرالات قهرمان همیشه در بالا بردن انتظارات مشتریان خود پیشرو بوده است و تمامی شیرآلات خود را با بالا ترین کیفیت به دست مشتریان قابل احترام خود فرستاده است.

از این رو سایت شرکت شیرآلات قهرمان با توجه به این که تمامی شیرالات خود را در سایت خود بار گذاری می کند تا مشتریان نیز بتوانند به راحتی هرچه تمام تر شیرالات خود را به صورت اینترنتی خریداری و درب منزل خود تحویل بگیرند

شیرآلات قهرمان

 

سایت شرکت شیرآلات قهرمان

شرکت شیرآلات قهرمان با تولید انواع شیرآلات الکترونیکی و شیرآلات اهرمی و نیز شیرآلات بیمارستانی، نیاز های مرتبط در این حوزه ها را فراهم می کند.

در شرکت قهرمان نیز انواع فلاشتانک های طنابی و فلاش تانک های دکمه ای نیز در بهترین کیفیت تولید می شود، و همچنین در این فلاش تانک ها از دو دکمه استفاده می شود که باعث مصرف کمتر آب می شود.

شیرالات قهرمان نیز هر ساله با طرح های خاص و متنوع خود در تولید انواع شیرآلات بهداشتی، مشتریان خود را سوپرایز و و شگفت زده می کند 

در تولید شیرآلات قهرمان از رنگ های سفید و مشکی استفاده می شود که هر دوی آنها به صورت تلفیق با آبکاری طلایی عرضه می گردد

سایت شرکت شیرآلات قهرمان

سایت شرکت شیرآلات قهرمان تمامی شیرآلات خود را با توجه به مقادیر کیفیتی که در شرکت قهرمان تعریف شده است به مشتریان خود ارائه می دهد.
با توجه به این موضوع متوجه می شویم که شرکت شیرآلات قهرمان تمام شیرآلات خود را با بهترین کیفیت ممکن وارد بازار می کند و ضمانت تمامی محصولات خود را در صورت هرگونه مشکل ارائه می دهد.

گارانتی شیرآلات قهرمان

تمامی شیرآلات قهرمان با ۵ سال گارانتی و همچنین ۱۵ سال خدمات پس از فروش عرضه می گردد.
 
گارانتی شیرآلات قهرمان به صورت تحویل در محل صورت می گیرد به صورتی که با ثبت درخواست تعمیر شما، همکاران خبره و متخصص ما شیرآلات آسیب دیده را در محل شما تعمیر می کنند.

در دوره گارانتی هیچ هزینه بابت تعمیر از مشتری دریافت نمی گردد. اما در دوره خدمات و بعد از گارانتی از مشتری هزینه دریافت می گردد.